Aktualizováno 21-5-2018 / TURNUS I – Seznam uhrazených přihlášek

Aktualizováno 21-5-2018 / TURNUS I – Seznam uhrazených přihlášek

Zde je seznam uhrazených přihlášek. Uhrazenou přihláškou je potvrzena účast dítěte na LDT.
Tip: zmáčkněte CTRL+F a napište jméno dítěte, které hledáte.

Seznam je aktualizován k datu v názvu příspěvku (přibližně jednou za 14dnů). Sledujte datum aktualizace v názvu příspěvku a vyčkejte prosím na aktualizaci.

1 Andělová Eliška
2 Badiová Stela
3 Bechyňský Ondřej
4 Bidmonová Eliška
5 Bovšková Věra
6 Březinová Adéla
7 Černochová Adéla
8 Daniš Milan
9 Demeter Daniel
10 Domecká Markéta
11 Doušová Klára Amálie
12 Duchek Matěj
13 Dunová Jaroslava
14 Fartáková Julie
15 Fartáková Viktorie
16 Faustová Kateřina
17 Ferková Nikola
18 Gohlerová Viktorie
19 Grundová Kateřina
20 Grundová Markéta
21 Gugala Karolína Irena
22 Gugala Kateřina Marie
23 Hanzlíčková Beata
24 Harisová Rozárie
25 Hašek Daniel
26 Heřmánek Tomáš
27 Hora Petr
28 Horová Eliška
29 Hrach Michal
30 Hrdličková Kateřina
31 Hrdličková Tereza
32 Hrodek Šimon
33 Hrodek Štěpán
34 Janeček Emil
35 Jermakovová Kateřina
36 Jirásková Kristýna Erika
37 Jiřík Dalibor
38 Jiříková Radka
39 Jíša Adam
40 John Denis
41 Kačírek Filip
42 Kailová Ema
43 Kala Jan
44 Karásek Daniel
45 Karásek Ondřej
46 Kecová Kristýna
47 Klaban Ondřej
48 Klaisner Pavel
49 Kohoutová Klára
50 Komárek Jan
51 Kořínek Michal
52 Kovář Jan
53 Kratochvílová Emma
54 Kříž Daniel

55 Kubíková Terezie
56 Kučerová Alice
57 Lédlová Nikola
58 Lorenčíková Natálie
59 Loucká Dominika
60 Malá Markéta Eva
61 Martínková Simona
62 Mataš Matěj
63 Mikač Samuel
64 Miklovič Jan
65 Mikulášová Nathálie
66 Milnerová Michaela
67 Moravcová Lucie
68 Mudr Aleš
69 Mudr Antonín
70 Nová Nikol
71 Novotná Kristýna
72 Nový Pavel
73 Pabištová Nela
74 Palfi Natálie
75 Pavingerová Anna Marie
76 Pazdera Jan
77 Pazderová Kateřina
78 Peha Lukáš
79 Pešír Tadeáš
80 Pinkavová Kristýna
81 Pochobradský Filip
82 Polák Jan
83 Popelka Richard
84 Provazník Jindřich
85 Provazník Ondřej
86 Průša Kryštof
87 Psika Radek
88 Ptáková Jůlie
89 Puntová Daniela
90 Ramešová Jana
91 Rosenbaum Aleš
92 Rosenbaum David
93 Rozbroj Daniel
94 Říha Daniel
95 Říhová Renata
96 Svobodová Eliška
97 Svobodová Eva
98 Svobodová Sylvie
99 Sýkora Vojtěch
100 Sýkorová Klára
101 Šíla David
102 Šlechta Jan
103 Šlechtová Natálie
104 Šlichta Josef
105 Štýs David
106 Štýs Jakub
107 Šurková Barbora
108 Topitzerová Kristýna
109 Trilč David
110 Trunschka Jan
111 Tůmová Natálie

112 Vacíř Jaroslav
113 Veselá Emílie
114 Veselý Filip
115 Vitvar Jakub
116 Vitvar Jan
117 Volek Jan
118 Vondrušková Daniela
119 Vorlíčková Klára
120 Vrána Tomáš
121 Vránová Alena
122 Weps Richard
123 Wittausch Tomáš
124 Záhořík Daniel
125 Záhořík Tomáš
126 Zoglauer Matěj
127 Zoglauer Tomáš