Aktualizováno 21-5-2018 / TURNUS II – Seznam uhrazených přihlášek

Aktualizováno 21-5-2018 / TURNUS II – Seznam uhrazených přihlášek

Zde je seznam uhrazených přihlášek pro druhý turnus. Uhrazením přihlášky je potvrzena účast dítěte na LDT.
Tip: zmáčkněte CTRL+F a napište jméno dítěte, které hledáte.

Seznam je aktualizován dle data udeného v názvu příspěvku (jednou za 14dnů).

 

1 Babák Vojta
2 Babáková Amálie
3 Bačkovská Aneta
4 Brom Ladislav
5 Budínská Darina
6 Cabal Jan
7 Černá Sára
8 Dohnalová Dana
9 Doležalová Adéla
10 Domin Petr
11 Drahotínská Šárka
12 Drahotínský Tomáš
13 Ďurčo Daniel
14 Fišerová Kateřina
15 Flídr Jiří
16 Haindlová Adéla
17 Hájek Ondřej
18 Heier Josef
19 Hlavatá Nicol
20 Hlohovský David
21 Honzátková Adéla
22 Hornychová Eliška
23 Hrbek Lukáš
24 Hrdá Natálie
25 Hrdý Jakub
26 Hrušovská Natálie
27 Kestler Radek
28 Komínková Pavlína
29 Korousová Nela
30 Kotíková Kristýna
31 Kotner Patrik
32 Kovář Šimon
33 Kovářová Klára
34 Kozlík Adam
35 Kratochvílová Nikola
36 Kricnerová Amálie Dana
37 Krulová Natálie
38 Křečková Agáta
39 Kunrt Jakub
40 Kůřil Vít
41 Lakatoš Lukáš
42 Lakatošová Adéla
43 Lebdušková Linda
44 Lébl Václav
45 Léblová Anna
46 Ludkewiczová Kateřina
47 Luxová Simona
48 Mandíková Laura
49 Mandíl Lumír
50 Matějáková Natálie
51 Mečiarová Barbora
52 Melcher Dominik
53 Melcher Jakub
54 Melcherová Ludmila
55 Milerová Natálie
56 Mišková Eliška

57 Musilová Klára
58 Musilová Tereza
59 Nemrava Pavel
60 Nová Adéla
61 Nováčková Eliška
62 Opatová Anita
63 Pappová Patricie
64 Pappová Violete
65 Pašková Kristýna
66 Pavlátová Natálie
67 Pavlíčková Barbora
68 Petermannová Alena
69 Petrmannová Eliška
70 Pfefferová Lucie
71 Podkul Daniel
72 Procházková Kamila
73 Procházková Kateřina
74 Richtrová Kamila
75 Richtrová Marie
76 Rozsypalová Květuše
77 Sidorová Viktorie
78 Sieglová Barbora
79 Slánská Eliška
80 Strnad Josef
81 Stroukal Michal
82 Stroukalová Martina
83 Šlégr Filip
84 Štanglica Josef
85 Švábková Natálie
86 Toronica Pavel
87 Trunschka Aleš
88 Třasák Vlastimil
89 Tuček Jaroslav
90 Tučková Dagmar
91 Váleček Radim
92 Válečková Tereza
93 Vlasák David
94 Vlasák Petr
95 Vosmiková Kristýna
96 Vostrá Karolína
97 Zajícová Lucie
98 Zeidel Jakub