Aktualizováno 13-7-2018 / TURNUS III – Seznam uhrazených přihlášek – ZaLavkou.cz

Aktualizováno 13-7-2018 / TURNUS III – Seznam uhrazených přihlášek

Aktualizováno 13-7-2018 / TURNUS III – Seznam uhrazených přihlášek

Zde je seznam uhrazených přihlášek pro třetí turnus. Uhrazením přihlášky je potvrzena účast dítěte na LDT.
Tip: zmáčkněte CTRL+F a napište jméno dítěte, které hledáte.

Seznam je aktualizován dle data uvedeného v příspěvku. Sledujte datum aktualizace v názvu příspěvku.

1 Ádámová Angelika
2 Balážová Linda
3 Balšánová Klára
4 Bánovský Václav
5 Bardová Anna
6 Bartůněk Dominik
7 Batelka Šimon
8 Beneš Josef
9 Beňová Kateřina
10 Bláha Lukáš
11 Boháčová Pavlína
12 Brisudová Charlotte
13 Brisudová Karolína
14 Budínová Kateřina
15 Celjaková Veronika
16 Čermáková Barbora
17 Čermáková Eliška
18 Čmejlová Klaudie
19 Čontofalská Eliška
20 Dedecius Adam
21 Dedeciusová Eva
22 Dlouhý Jan
23 Dostálová Lucie
24 Ebrlová Eliška
25 Fikar Tomáš
26 Filipová Nelly Anna
27 Folková Lucie
28 Fous Jakub
29 Fridrichová Ema
30 Gavalec David
31 Grániová Lenka
32 Hamborská Veronika
33 Hamborský Patriik
34 Hazuchová Daniela
35 Hebrová Alice
36 Herko Jakub
37 Hochmutová Denisa
38 Holakovská Tereza
39 Horák Lukáš
40 Horna Doninik Štěpán
41 Hudec Matěj
42 Hulík Jiří
43 Charvátová Kateřina
44 Charvátová Lenka
45 Chlebeček Petr
46 Jirka Lukáš
47 Johnová Adéla
48 Josefíková Kateřina
49 Kaliničová Sofie
50 Kalivoda Kryštof
51 Kapoun Štěpán
52 Karadzas Nikolas
53 Kobližková Eliška
54 Kočišová Karolína
55 Kolevová Nela
56 Kollár Prokop

57 Kotoučková Anna
58 Kozler Martin
59 Krestová Kristýna
60 Krlín Jan
61 Křenek Jakub
62 Kuda Filip
63 Kudrna Jan
64 Kundrát David
65 Kuneš Roman
66 Kunešová Kateřina
67 Kutílková Adéla
68 Laurich Jakub
69 Linhart František
70 Linhart Jaroslav
71 Loffer Forest Zdeněk
72 Luska Šimon
73 Manc Pavel
74 Marek Vojtěch
75 Matějka Matyáš
76 Matuš Jakub
77 Miklovičová Veronika
78 Muller Matěj
79 Nedvěd Martin
80 Nekvapilová Kristýna
81 Nováková Natálie
82 Novotná Vendula
83 Pácha David
84 Pajma Ondřej
85 Pangerlová Petra
86 Patáková Nela
87 Paulovič Denis
88 Pausová Petra
89 Pavlík František
90 Pazderová Klára
91 Petrašová Michaela
92 Phlot Tomáš
93 Platlová Kristýna
94 Pleinert Lukáš
95 Počková Anna
96 Pohlotová Adriana
97 Polák Daniel
98 Polanská Nikola
99 Procházková Veronika
100 Převrátilová Lucie
101 Rollingerová Veronika
102 Rychecká Natálie
103 Rychecký Dominik
104 Ryková Kateřina
105 Salajková Mariana
106 Sedlák Tadeáš
107 Sehrigová Lucie
108 Seidlová Ivana
109 Seifertová Kateřina
110 Senitková Michaela
111 Scheithauerová Tereza
112 Schutzová Kateřina
113 Slavík Michal

114 Sobková Tereza
115 Soukupová Jana
116 Soukupová Pavla
117 Stahlová Nicol
118 Strakušev Pavel
119 Stránský Dominik
120 Suchomel Miroslav
121 Svoboda Tobiáš
122 Svobodová Bára
123 Šebestová Sára
124 Šimice Štěpán
125 Ššina Vojtěch
126 Štroufová Lucie
127 Šusta Marek
128 Švarcová Petra
129 Švihla Martin
130 Totáčová Natálie
131 Třeštíková Monika
132 Třeštíková Viktorie
133 Třísková Nikola
134 Turečková Adéla
135 Unčovský Matěj
136 Válek Ladislav
137 Valenta Michal
138 Vašíček Filip
139 Vášová Karolína Marie
140 Vávra Tomáš
141 Vavřínová Veronika
142 Veselá Viktorie
143 Větrovská Natálie
144 Vorovka Daniel
145 Walterová Nela
146 Zemanová Viktorie
147 Žilková Kristýna